לקוחות ממליצים:

הוא הגיע אלינו הביתה פעמיים וזה נתן תחושה של - אני פה בשבילכם. זה נושא מאוד מורכב והוא הסביר לנו הכל, היה סבלני והביא לנו מספר חלופות. הוא מאוד מבין במה שהוא עושה. אני מאוד מרוצה ממנו. הוא יצא מעט זול מאחרים ואני ממליץ עליו!
קובי בר, מודיעין


 

אני ממליץ על איתי בעיניים עצומות ובלב גדול!
הוא בחור חבל על הזמן, הוא מקצועי מאוד והזול מכולם.
נחום מזרחי, ירושלים

אני ממליץ עליו בהחלט! הוא מקסים, שירותי ורגיש. קודם כל יצאתי עם הרבה ידע. הוא הסביר המון דברים ונתן טיפים בדרך. הוא מקדים לפגישות ונותן שירות מעל ומעבר. הוא לקח מחיר מעולה. המלצתי עליו לעוד אנשים, אין לי מילים!
מושיקו לחנה, יבנה


 

כשרכשנו בית לא ידענו מה לעשות, לאיזה בנק לפנות, מהם הצעדים שיש לעשות. ואז הבן שלנו הפנה אותנו לאיתי. איתי מיד הרגיע אותנו הכניס אותונו לתלם. הוא ליווה אותנו לאורך כל התהליך. ותמיד היה שם כשהיינו צריכים. בנוסף הוא חיבר אותנו לסוכנות ביטוח שנתנה לנו את ההצעה הזולה ביותר לביטוחי המשכנתא. אני ממליץ עליו בחום!!!

אברהם אדרי - מודיעין

אני ממליץ עליו מאוד! הוא היה שיגעון! הוא דאג לי מא' ועד ת' לאורך כל הדרך בצורה הכי יפה ומסודרת שיכולה להיות. לא הייתי צריך לעשות דבר! בנוסף הוא גבה מחיר זול. מבחינה אישית הוא אדם ענו ונחמד שרואים שהכסף זה לא מה שחשוב לו בעבודה. גם הבן שלי עשה דרכו ושנינו מרוצים מאוד. פשוט תענוג!
ארז עובדיה - מכבים

פרטים נוספים:

בית האשראי ישמח לעמוד לרשותך בבירור פרטים נוספים לגבי:
משכנתא חדשה/מיחזור משכנתא/הלוואה לכל מטרה/ייעוץ למימון נדל"ן/הלוואות לעסקים

פרטיך התקבלו!! ניצור עימך קשר בהקדם.